Zdjęcia

Gościniec słynie nie tylko ze smakowitości, ale również ze swojskiego, wiejskiego klimatu i wielu zabytkowych przedmiotów

Sale biesiadne

Panuje u nas wystrój wiejski z wieloma zabytkowymi przedmiotami. Wpatrując się w przedmioty stanowiące dekorację mogą Państwo poczuć się jak w skansenie. Posiadamy dwie sale dla gości ze stołami i miejscami siedzącymi. Większą na 60 osób, mniejszą na 40 osób. Bufet z salą zabaw dla dzieci i stolikiem kawowym dla dorosłych. Pokoik dla mamy z maleństwem, do karmienia, czy przebrania dziecka. Dwa tarasy zewnętrzne z ławkami i stolikami. Duży ogród pełen ukrytych skarbów, z placem zabaw dla dzieci, ławkami i huśtawkami. 

umów się, Zarezerwuj

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania, rezerwacji terminu, uzyskania szczegółów

Kontakt telefoniczny - krystyna Gocał
692 689 323
Wśród kompozycji roślin znajdą Państwo miejsce na odpoczynek. Polecamy poszukać ręcznie wykonanych przez gospodynie dekoracji.

Ogród i otoczenie Karczmy

Ogród z ławkami, huśtawkami, placem zabaw dla dzieci. Piękna zieleń i kwiaty. Wiele ciekawych dekoracji wykonanych ręcznie przez gospodynię Karczmy.

Dla osób lubiących ciszę i spokój. Całoroczny domek z kominkiem, dostępem do ogrodu

Dom wypoczynkowy z kominkiem

W samym sercu spokojnej wioski z tradycjami, mogą Państwo odpocząć w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Do Państwa dyspozycji możemy przekazać domek wypoczynkowy całoroczny.
     Domek posiada swojski, domowy, ciepły klimat. Całkowicie wyposażany: ogrzewanie, kominek, łazienka, TV, WiFi, kuchnia łączenie z kompletnym AGD.

Domek z poddaszem do wynajęcia w Nowej Osuchowej. Całoroczny, z kominkiem opalanym drewnem. Na parterze – kuchnia w pełni wyposażona, łazienka z prysznicem, salon z kanapami i kominkiem. Wejście schodami na poddasze z otwartą przestrzenią do spania. Ilość miejsc noclegowych – 6. Przed domkiem zadaszony taras z ławkami i stołem. Dostęp do ogrodu restauracyjnego jak i ogródka grillowego. Bardzo urokliwa lokalizacja z atrakcjami naturalnymi, sakralnymi. Idealna dla ludzi ceniących ciszę i spokój. Do wynajmu na doby, lub na dłuższy czas.

Na wieczorne, letnie spotkania rodzinne, ze znajomymi przy blasku ogniska

Ogród grillowy/ogniskowy + boisko do siatkówki

Ogródek grillowo/ogniskowy do wynajęcia  – idealny do organizowania imprez na świeżym powietrzu – pod chmurką. Palenisko na ognisko, duży ruszt. Stół z ławkami. Boisko do siatkówki.  Dostęp do toalety. Dostęp do wody, prądu.

Ogromną radość sprawia nam zadowolenie naszych gości!

Zdjęcia naszych gości